Axidus rond

PRACA PRZY BUKIETACH KWIATOWYCH
tydzień 6 - dostępna!

Prowadzimy rekrutację do pracy przy wykonywaniu bukietów kwiatowych u jednego z naszych stałych klientów.

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu – Holandia Południowa

Termin wyjazdu: zorganizowany przejazd z Polski do Holandii 29.01.2018; 5.02.2018; 12.02.2018. Rozpoczęcie pracy w drugim dniu po przyjeździe. Kolejne terminy dostępne po uprzednim kontakcie z nami.

Zarobki: od 9,77E/h podstawy + nadgodziny i weekendy (płatne +25% i +50%).

Opis stanowiska: Wykonywanie bukietów kwiatowych zgodnie z zamówieniem. Pakowanie gotowych wiązanek, naklejanie naklejek na kwiaty.  Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, pracę ok 47 godzin tygodniowo. Umowa zawierana jest na minimum 12 tygodni. Jest możliwość pracy na dłuższy okres czasu. Język angielski nie jest wymagany. Liczą się chęci do pracy. Oferta szczególnie atrakcyjna dla florystek.

Oferujemy:

•legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz,

•umowę podpisywaną przed wyjazdem,

•zorganizowany transport z Polski do Holandii,

•zapewnione zakwaterowanie (mieszkanie, dom lub hotel),

•ubezpieczenie pracownicze na terenie Holandii płatne 21E/tygodniowo,

Wymagania:

•dyspozycyjność w wyznaczonym terminie na okres minimum 12 tygodni pracy

•chęć wykonywania pracy fizycznej w Holandii

•mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego

Jak aplikować?

Zapraszamy zainteresowane osoby do wysłania CV lub kontakt z wybranym oddziałem naszego biura.

biuro@axidus.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych

Agencja Pracy KRAZ 8517 Axidus