Axidus rond

PRACA - ORDER PICKER - od zaraz!
oferta pracy na minimum 3 miesiące, lub na stałe

Prowadzimy rekrutację na stanowisko ORDERPICKER w Holandii (z możliwością otrzymania etatu od firmy)

Opis stanowiska:
Praca polega na zbieraniu zamówień przy pomocy skanera. Układaniu produktów na paletach, oraz zabezpieczenie zamówienia gotowego do wysyłki.

Znajomość języka angielskiego jest wymagana w stopniu minimum B1 (komunikatywna znajomość).

Stanowisko pracy: operator reach trucka

Miejsce pracy: Zuid Holland

Stawka 10.61 e/h brutto podstawy

Termin: Od zaraz!

Oferujemy:

  • legalne zatrunienie oparte o umowę o pracę na warunkach Holenderskich (umowa podpisywana przed wyjazdem)
  • zorganizowany przejazd z Polski do Holanii (płatny z aktualnym cennikiem wybranego pzrewoźnika)
  • atrakcyjną stawkę 10,61E/brutto podstawy
  • nadgodziny płatne 135% (powyżej 40h pracy)
  • możliwość pracy w soboty (niedziele i Święta wolne)
  • praca w systemie zmianowym (0900, 1100)
  • gwarantowane godziny pracy (około 50 tygodniowo)
  • zakwaterowanie w promieniu 30km od pracy
  • auto firmowe gwarantujące darmowy dojazd do pracy
  • czynsz mieszkania 95E/tydzień, ubezpieczenie 21E/tydzień

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz ( na okres minimum 3 miesięcy pracy)
  • znajomości j.Angielskiego (minimum B1)
  • umiejętności prowadzenia wózka paletowego typu EPT
  • gotowości do długoterminowej współpracy
  • odokładności w wykonywanej pracy
  • umiejętności pracy w miedzynarodowym zespole

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Jak aplikować?

Prosimy o aplikowanie poprzes wysłanie aktualnego CV  wyłącznie w języku angielskim na nasz adres mailowy:

rekrutacja@axidus.pl  ((podając w temacie tytuł: ORDERPICKER))

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby chcące wyjechać w parze lub grupie proszone są o składanie aplikacji w jednej wspólnej wiadomości.

Telefon do rekrutera:
89 5330694; 89 5330694; kom 797 401 095

Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie kontaktując się z naszymi oddziałami:
KONTAKT Z NAMI

22089129_1994590640570813_9149078549437666243_n