Holandia szansą dla każdego

Położona nad Morzem Północnym Holandia jest państwem doprawdy niezwykłym. Wspaniałe aglomeracje miejskie jakie jak Amsterdam, Eindhoven czy Haga przeplatają się z bezkresnymi polami i dziełami wspaniałej matki natury. Holandia to także liczne zabytki i choć zdawałoby się bliska – to jednocześnie odmienna kultura od tej, zakorzenionej przez lata w Polsce. Holandia często bywa określana jako “największy ośrodek liberalizmu w Europie”. Kraj ten zawsze szedł z duchem czasu i dbało o płynny i harmonijny rozwój. Już w 1951 roku Holandia była jednym z państw założycielskich Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali – czyli pierwszej organizacji zmierzającej do zjednoczenia Europy, będącej również zaczątkiem dzisiejszej Unii Europejskiej.

CentreCourt Night, The Hague

Przez rozważne działania rządu gospodarka kraju stoi na wysokim i stabilnym poziomie, a dzięki łagodnemu prawie pracy, podjęcie zatrudnienia nie stanowi żadnego problemu. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, iż Twój pracodawca będzie uczciwy, a przyszłe zajęcie będzie sprawiało Ci przyjemność, śmiało możesz odwiedzić Axidus. To agencja pośrednictwa pracy tymczasowej inna niż wszystkie, jako że dla nas priorytetem jest dobro i zaufanie każdej zgłaszającej się do nas osoby. Twoje zdanie naprawdę jest dla nas ważne i dołożymy wszystkich starań, byś był zadowolony z naszych usług.

Holandia z Axidus

Dlaczego poszukując pracy za granicą powinieneś wybrać właśnie propozycję Axidus w zachodniej części Niderlandów? Odpowiedź jest bardzo prosta – system działania agencji jest zupełnie inny niż praktyki stosowane do tej pory. Podstawą, którą się kierujemy, jest maksymalny poziom indywidualizacji w stosunku do Ciebie.

Znajdziemy ofertę, która najlepiej będzie odpowiadała Tobie i Twoim predyspozycjom, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje uwagi i preferencje. Chcemy, aby praca w tak pięknym kraju jakim jest Holandia, była dla Ciebie nie tylko źródłem zarobku, a także (lub może przede wszystkim) wspaniałą przygodą i przyjemnością. Już na samym początku, podczas kompletowania zespołu dokładamy wszelkich możliwych sił, aby grupa pracowników tworzyła prawdziwy “Dream Team”. Zajmiemy się od początku do końca wszystkimi formalnościami i odpowiemy na wszystkie pytania. Każdego dnia gwarantujemy pracownikom punktualny i bezpieczny transport do zakładów, w których są zatrudnieni oraz przejazd powrotny do domu. Bezpieczeństwo to także jedna z podstawowych zasad, którymi się kierujemy. Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są zgodnie z obowiązującymi normami.

Holandia

Nim rozpoczniesz pracę, zadbamy również o Twoje odpowiednie przygotowanie do nowego zajęcia. Dla naszych pracowników organizujemy różne kursy i szkolenia, które pozwolą oswoić się z nowymi obowiązkami jeszcze przed ich podjęciem. W ośrodku szkoleniowym Axidus Projecten odbywają się zajęcia z języka holenderskiego, miejscowych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bardziej specjalistyczne, dostosowane do konkretnych stanowisk, jak np. kurs dla operatorów wózków widłowych.

Axidus dba o swoich pracowników także poza czasem pracy. Mawia się, że najważniejszą częścią pracy jest odpoczynek – i my tę filozofię aktywnie popieramy! Dlatego też organizujemy wieczorne wyjścia integracyjne pełne przeróżnych atrakcji. A dla najbardziej aktywnych pracowników mamy wysokiej klasy prezenty, jak np. laptop czy tablet. Holandia z Axidus to praca, która sprawia prawdziwą przyjemność!

Jakie korzyści z pracy oferuje Holandia?

Jak mawia stare polskie porzekadło: “bez pracy nie ma kołaczy”. Jednak praca za pośrednictwem agencji Axidus to nie tylko okazja do niezłego zarobku. Holandia to wspaniały kraj, oferujący wiele atrakcji przyjezdnym. Miejsc, które robią niesamowite wrażenie jest bez liku, zarówno w miastach, jak i poza nimi. Holandia to także możliwość nauki miejscowego języka niderlandzkiego.

I wreszcie, Holandia pozwala na obcowanie z prawdziwie zachodnią kulturą. Nie bez powodu przyjęło się twierdzić, iż podróże kształcą. Wizyta w zachodnich Niderlandach to tak niezwykła przygoda, iż śmiało można odnieść wrażenie, że praca dzięki Axidus jest jedynie przyjaznym dodatkiem. Holandia z Axidus to morze możliwości, które czeka właśnie na Ciebie! Zatem nie czekaj i wyciągnij rękę po lepsze jutro!