Szukasz ciekawej i dobrze płatnej pracy za granicą?

Chcesz zaufać pośrednikowi, który zadba nie tylko o pewne stanowisko, ale zapewni też bezpieczny dojazd do pracy i wygodne zamieszkanie? Axidus jest do Twoich usług! Oferujemy wszystko, czego oczekujesz od rzetelnej agencji pracy… A nawet znacznie więcej! Praca w Holandii już na Ciebie czeka!

Dlaczego praca w Holandii to najlepszy wybór?

Z nami łatwo połączysz atrakcyjne życie po godzinach pracy z zarobieniem na studia, pierwsze mieszkanie czy wszelkie inne potrzeby. Pewne źródło dochodu, szkolenia przygotowujące Cię do pracy na nowym stanowisku, a nawet kurs języka holenderskiego to nie wszystko, co oferujemy naszym pracownikom. Każdy, komu spodoba się praca w Holandii, w uznaniu za zaangażowanie w wywiązywanie się z obowiązków dostaje od nas atrakcyjny sprzęt elektroniczny. Czekając na wyjście na miasto, będziesz mógł być na bieżąco z nowinkami ze świata dzięki laptopowi albo iPadowi Apple’a.

Praca w Holandii pełnej szaleństw i atrakcji nigdy nie wieje nudą! Organizujemy bowiem imprezy dla pracowników – w zgranej grupie pracuje się przyjemniej, a wspomnień z nocnych szaleństw będzie co niemiara!

Oferowana przez nas praca w Holandii jest atrakcyjna również, a może przede wszystkim dlatego, że każdego z naszych współpracowników doskonale znamy, a współpraca biznesowa z dużymi holenderskimi przedsiębiorstwami daje Ci gwarancję zatrudnienia i pewną płacę na satysfakcjonującym poziomie… Nic, tylko pracować z Axidus!

Praca za granicą 1

Praca w Holandii – poznaj kraj, w którym nie ma firanek

Holandia uważana jest za najbardziej liberalny kraj na świecie. Wolne od uprzedzeń, świeże spojrzenie choćby na kwestie społeczne i kulturowe kojarzysz pewnie bardziej niż przepiękne widoki Niderlandów!? Praca w Holandii da Ci wyjątkową okazję do zobaczenia morza tulipanów i drewnianych wiatraków, których malownicze sylwetki górują nad polami. Poznasz też wyjątkowy smak sera, który już w średniowieczu był towarem eksportowym. Edamer i Goudę spróbuj koniecznie w ich rodzimych miastach – w Goudzie możesz nawet zrobić nabiałowe zapasy na targu serowym. Co ciekawe, żółty kolor sery zawdzięczają karotenowi ukrytemu z soczyście zielonej trawie, którą niderlandzkie krasule zjadają ze smakiem na śniadanie.

Praca w Holandii sprawi, że na własnej skórze przekonasz się o gościnności i serdeczności mieszkańców Niderlandów. Holendrzy to najwyższy naród w Europie, ale z wywyższaniem się nie mają oni nic wspólnego! W oknach niderlandzkich domostw nie dostrzeżesz ani jednej firanki, bo i po co miałaby być? Przecież nikt nie ma tutaj niczego do ukrycia, nikt też nikomu niczego nie zazdrości…

Tulipany, wiatraki i… Praca w Holandii i zwiedzanie w jednym

Połacie tulipanów pokrywające całe hektary Holandii i przepiękne zabytkowe wiatraki to nie jedyne symbole Niderlandów… Przemierzaj holenderskie miasta na rowerze! W kraju jest ponad 15 tys. km dróg rowerowych, a jednośladów dwa razy więcej niż samochodów!

Taka infrastruktura jest idealna, jeśli cenisz sobie zwiedzanie i aktywny wypoczynek. Poznaj Amsterdam, Rotterdam i inne magiczne miejsca w Holandii… Tanio, zdrowo i ekologicznie! Pokaż znajomym, że praca w Holandii i zwiedzanie łatwo się łączą!

Na początek zobacz konstytucyjną stolicę Holandii. Amsterdam z prawie 1300 mostami przerzuconymi nad licznymi kanałami jest jedną z najpiękniejszych, a na pewno najbardziej urzekających stolic na Starym Kontynencie! Kolorowe kamieniczki, liczne galerie, kameralne teatry i lokale muzyczne ukryte właściwie za każdym rogiem czynią ze zwiedzania Amsterdamu podróż pełną przygód!

Kiedy praca w Holandii w danym tygodniu dobiegnie końca, odwiedź Rotterdam, a poczujesz powiew wielkiego świata! W mieście działa największy w Europie port morski. Stojąc na brzegu, będziesz mógł pożegnać statki wypływające choćby do Konga czy Japonii. Na obrzeżach Rotterdamu przekonasz się, czym jest holenderska depresja – to właśnie tam jest najniższy punkt Niderlandów znajdujący się niespełna 7 m p.p.m.

Przekonaj się, jak atrakcyjna jest praca w Holandii – daj nam tylko o sobie znać! Szkolenia, kurs języka, zakwaterowanie i dojazd to nie wszystko, co czeka na Ciebie w Niderlandach! Połącz zarabianie ze zwiedzanie i poznawaniem fantastycznych ludzi! Skontaktuj się z nami już teraz!