Praca za granicą pozwoli Ci zarobić i dobrze się bawić!

Zastanawiasz się, co pożytecznego zrobić w trakcie wakacji? Masz przerwę w nauce i szukasz pracy w Polsce? Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie praca za granicą. Zbierzesz tam niezbędne doświadczenie, poznasz nową kulturę, ale również zarobisz znacznie lepiej aniżeli na wielu “śmieciowych” umowach, tak chętnie oferowanych w polskich firmach.

Nowe możliwości na wyciągnięcie ręki

Praca za granicą ma wiele pozytywów. W zachodnich krajach po prostu dba się o pracownika. Wszystko opiera się na legalnych umowach, zapłaconych podatkach i godzinowej pensji znacznie wyższej niż w Polsce. Od kiedy otworzyły się granice, firmy z chęcią zatrudniają pracowników z państw wschodnich. Im bowiem nie przeszkadza praca w sortowaniu owoców i warzyw bądź pakowaniu zabawek.

Pieniądze są najprawdopodobniej największym motywem ludzi, których interesuje praca za granicą. Nie są jednak jedynym pozytywem. Pracując w zachodnim państwie, zbierasz bowiem niezbędne doświadczenie u profesjonalnych europejskich przedsiębiorców. Uczysz się nowego języka, poznajesz ludzi, inną kulturę, zwiedzasz piękne miejsca – tego na pieniądze z pewnością nie zamienisz.

Praca za granicą

Holandia czeka otworem

Mały kraj tulipanów, rowerów, wiejskiej scenerii i fantastycznych wielkich miast. Holandia to jeden z najlepszych europejskich krajów do życia. Ludzie są mili, zarobki na przyzwoitym poziomie, a i z każdym porozumiesz się po angielsku albo niemiecku. Jeśli interesuje Cię praca za granicą, to ten słynący z wiatraków kraj, będzie wręcz idealny! Każdy kto był w Holandii, z pewnością ma same pozytywne wspomnienia. W małym powierzchniowo kraju żyją w zgodzie różne narodowości, kultury i religie. Tutaj ludzie siebie szanują, a o porządek na ulicach po prostu się dba.

Również praca za granicą znajdzie się dla każdego. W Holandii działa jedna z największych agencji tymczasowej pracy – Axidus. Jesteśmy profesjonalną instytucją szukającą dla poszczególnych firm pracowników z państw wschodnich. Niedawno otworzyliśmy się również na Polskę i z wielką chęcią pomożemy Ci w znalezieniu interesującej i ciekawej pracy w Holandii. Wszystkie formalności załatwiamy my! Zapewnimy Ci niezbędne szkolenie, dojazd i przyjazd z pracy, mieszkanie, spotkania integracyjne, a także pełne wsparcie przed pracodawcą. Wszystko będziesz miał podane niemalże na tacy, a któryś z naszych przedstawicieli zawsze będzie pod telefonem. Praca za granicą z Axidus to sama przyjemność!

Wybieraj spośród różnorodnych ofert

Właściciele holenderskich firm poznali się już na pracownikach ze wschodu i chętnie przyjmują ich do siebie, oferując godziwe godzinowe stawki. W naszej agencji pojawiają się różnego typu ogłoszenia z interesujących branż.

Oferty pracy

Dbamy o to, aby dla każdego znalazła się odpowiednia praca za granicą. Dotychczas oferowaliśmy Polakom pracę z różnych sektorów gospodarki. Pojawiały się możliwości zarobienia przy sortowaniu egzotycznych owoców lub warzyw czy pakowania zabawek. Dość często szukamy osób z uprawnieniami na wózki widłowe lub prowadzenie różnych maszyn. Bez względu na zawód, umiejętności i doświadczenie – z pewnością znajdzie się praca za granicą również dla Ciebie.

Axidus jest agencją, która nie rzuca swoich podopiecznych od razu na głęboką wodę. Przed rozpoczęciem pracy przejdziesz u nas niezbędne szkolenia, a w swojej firmie, już na samym starcie, dostaniesz konkretne wytyczne, dotyczące danej działalności. Będziesz mieć obowiązkową przerwę, dojazd i przyjazd, dach nad głową, a także znajomych, z którymi porozmawiasz w ojczystym języku. Praca za granicą z Axidus to prawdziwa przyjemność. Z naszych usług korzystało już wielu Polaków i co sezon, z wielką chęcią do nas powracają!

Zgłoś się! Praca za granicą czeka

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy tymczasowej, która szuka chętnych osób do zarobienia w zachodniej części Holandii. Najpierw musisz się jednak do nas zgłosić. Na stronie Axidus znajduje się prosty formularz do wypełnienia danych osobowych, przebytego doświadczenia i posiadanych umiejętności. My nie oczekujemy listów motywacyjnych czy CV z dokładnym przebiegiem nauki. Oczekujemy tylko chęci do działania i pozytywnego nastawienia. Dlatego, jeśli interesuje się praca za granicą, zgłoś się do nas jeszcze dziś!