“We can do it!”

Jesteś osobą pełną zapału? Chcesz podjąć pracę od zaraz, ale oferty na lokalnym rynku nie napawają optymizmem? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie masz pojęcia, jak zabrać się do szukania pracy w obcym kraju? Nie wiesz, jak załatwić formalności lub kwestie mieszkaniowe? Jest na to rozwiązanie. Zwróć się do profesjonalnej agencji pracy tymczasowej – Axidus.

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy tymczasowej, która kompleksowo zajmuje się osobami zainteresowanymi podjęciem pracy poza granicami naszego kraju. Jako agencja oferujemy zatrudnienie w Holandii, gdzie znajduje się nasz główny klient – Axidus Uitzendburo BV (Maasdijk, okolice Rotterdamu).

Nie musisz się o nic martwić

W naszej firmie pomożemy Ci zdobyć nie tylko interesującą i dobrze płatną pracę, ale także załatwmy za Ciebie wszystkie formalności. Nie musisz się martwić, że nie przebrniesz przez skomplikowaną biurokrację – zrobi to za Ciebie wykwalifikowany pracownik agencji. To on zajmie się sprawami związanymi z wymogami BHP, ubezpieczeniem, opieką medyczną, mieszkaniem, przejazdami i płatnościami. Tobie pozostanie wybór odpowiedniej oferty – a jest w czym wybierać. Na chętnych czekają miejsca pracy przy produkcji oraz w ogrodnictwie. Kobiety najczęściej pracują przy taśmie (sortowanie, pakowanie, naklejanie ulotek, kontrola jakości produktów), a mężczyźni wykonują głównie prace logistyczno-magazynowe. Istnieje także możliwość pracy w szklarniach, gdzie przyucza się do pielęgnacji pomidorów. Dodatkowo zajmujemy się obsługą festiwali muzycznych, zielenią miejską, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielu już skorzystało z usług Axidus

Prawie 1 000 osób rocznie znajduje pracę za naszym pośrednictwem. W wakacje liczba ta powiększa się o kolejne 200 osób chcących wyjechać na krótszy okres. – W zeszłym roku zdecydowałam się na Axidus, ponieważ mają bogatą ofertę i bardzo dobre warunki pracy – mówi Natalia, studentka historii. – Nie musiałam się o nic martwić. Załatwili za mnie wszelkie formalności – dodaje. – Świetną sprawą są przeprowadzane przez nich kursy i szkolenia. W tym roku również planuję skorzystać z Axidus. Praca w Holandii pozwoliła mi szybko zarobić całkiem duże, jak na polskie warunki, pieniądze. Poza tym poznałam mnóstwo ciekawych ludzi, z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt – cieszy się Natalia. Dla Wojtka, zeszłorocznego maturzysty, wyjazd do pracy w Holandii był strzałem w dziesiątkę. – Po zdaniu egzaminów miałem najdłuższe wakacje w swoim życiu, chciałem jak najlepiej wykorzystać ten czas i zdobyć trochę kasy i cennego doświadczenia – podkreśla Wojtek. – Udałem się do biura Axidus, a tam już wszystko potoczyło się błyskawicznie. Nie ma na co czekać, trzeba działać, a resztę pozostawić w rękach specjalistów – dodaje.

Nasza wizja

Axidus Football Team 2014

Holenderska gospodarka nie może obejść się bez pomocy pracowników zagranicznych, w szczególności pracowników czasowych. Wychodząc na przeciw tej sytuacji dostarczamy personel pracowniczy naszym klientom w Holandii. Nasza agencja zatrudnienia jest logicznym ogniwem w łańcuchu pracy, tworzymy partnerstwo pomiędzy klientem a pracownikiem.

W związku z tym, mamy przyjemość współpracować z firmami, które są ukierunkowane na zatrudnianie pracowników zagranicznych, w szczególności pracowników z Polski. Jako nasz pracownik możesz liczyć na doskonałą opiekę oraz pełne załatwienie formalności związanych z samym wyjazdem. Na miejscu po przyjeździe koordynatorzy zajmują się takimi sprawami jak zakwaterowanie, ubezpieczenie, czy wyrabianie numeru Sofi. Zatrudniając się u nas masz pewność pracy zgodnej z zasadami BHP, a bezpieczeństwo w pracy jest gwarantowane. U nas liczy się również atmosfera w pracy i duch zespołu, więc każdy pracownik jest traktowany indywidualnie.