Jak wygląda rynek pracy w naszym kraju, wszyscy wiemy wiec szukamy nowych lepszych rozwiązań w życiu zawodowym. Jesteśmy bardziej odważni w podejmowaniu decyzji, nie boimy się zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, żeby móc poprawić swoją sytuacje materialną. Mamy ochotę zwiedzać świat, poznawać ciekawych ludzi.

Taką możliwość daje agencja pracy tymczasowej. Organizowane wyjazdy dają możliwość podreperowania budżetu, poznania nowych miejsc, nowej kultury i ludzi, oraz daje możliwość poznania języka.

Nasza agencja działa na rynku już 10 lat. Praca z ludźmi to nasza misja. Nasi pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie agencji już od samego początku rekrutacji – od doboru odpowiedniej oferty i podpisania umowy na holenderskich warunkach, poprzez zapewnienie wspólnego wyjazdu i zakwaterowanie w certyfikowanych domkach i mieszkania, aż po opiekę polskich koordynatorów na miejscy. Nasz certyfikat to KRAZ 8517.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy coś głównie dla mężczyzn, a także dla kobiet.

„Bo ja jestem kobieta pracująca! Żadnej pracy się nie boję” mawiała Irena Kwiatkowska w kultowym serialu „Czterdziestolatek”

Praca przy sortowaniu odzieży, pakowanie owoców egzotycznych czy układanie bukietów z kwiatów ciętych to praca idealna dla kobiet. Panie mają tu okazje się wykazać się kreatywnością, poczuciem estetyki.

Do obowiązków Pań pracujących przy kwiatach ciętych  należy: układanie bukietów kwiatowych, etykietowanie kwiatów, pakowanie i przygotowywanie do transportu, do zadań przy pakowaniu sortowaniu, odzieży należy: sortowanie odzieży używanej – praca przy ruchomej taśmie, segregowanie odzieży ze względu na rodzaj (spodnie, koszule, topy, bluzy, okrycia wierzchnie)oraz ze względu na stan. Obowiązki przy sortowaniu i pakowaniu owoców to przygotowanie produktu zgodnie z wytycznymi, pakowanie, sortowanie produktów- praca przy taśmie, układanie i przenoszenie skrzynek.

Dla Panów zaoferować możemy pracę na produkcji. Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją, pakowaniem, sortowaniem sprawdzaniem jakości produktu.

W okresie wakacji co tydzień organizujemy wyjazdy dla uczniów i studentów.

Naszą firmę wyróżniają na rynku indywidulane podejście do pracownika, regularne wpłaty na konto, jasne warunki zatrudnienia oraz profesjonalna obsługa kadrowa. Dbamy także o czas wolny od pracy, zapewniając m.in. zwiedzanie Holandii, loterię z nagrodami czy bilety wstępu na mecze sponsorowanego przez nas klubu piłkarskiego Sparta Rotterdam.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, otwartą na nowe wyzwania, Zapraszamy!

Nasi koordynatorzy pomogą Ci w zdobyciu stałych zleceń, a my zapewnimy doświadczenie zawodowe i miło spędzony czas.