Zapewniamy transport

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie zależy nam aby każdy z pracowników czuł się bezpiecznie i komfortowo. W szczególności Ci wyjeżdzający do Holandii po raz pierwszy. Z racji tego zapewniamy zorganizowany transport z Polski do Holandii. Kładziemy szczególny nacisk na wygodę pracowników i z tego powodu podróż odbywa się wygodnymi ośmioosobowymi busami.

Po przyjeździe do Holandii na nowych pracowników czekają koordynatorzy naszej firmy, którzy na śniadaniu pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności. W dniu przyjazdu dobywa się szkolenie wstępne, trakcie którego nowi pracownicy zapoznaja się ze specyfiką pracy jaką będą wykonywali oraz zasadami panującymi w firmie jak również regulaminem zakładowym.

Zastanawiasz się, w jaki sposób codziennie dojedziesz do pracy i z niej wrócisz? Dzięki Axidus nie musisz się o to martwić. Codziennie zapewniamy pracownikom bezpieczny i punktualny transport do zakładu pracy, do którego są oddelegowani.

Posiadamy dużą flotę naszych firmowych samochodów, z których będziesz korzystać wraz z kilkoma kolegami, pracującymi w tym samym miejscu (lub w pobliżu). Po zakończeniu dnia pracy zapewniamy również transport do domu. W ten sposób pracownicy nie muszą podróżować komunikacją publiczną. Zyskują za to pewność, że krótkim czasie dotrą do celu, spędzając przy tym przyjemnie czas w towarzystwie znajomych.

auta2