Holandia to nie tylko tulipany

Pierwszymi skojarzeniami związanymi z Holandią są zwykle liberalne przepisy w większości dziedzin życia codziennego, tulipany, wiatraki lub świetni piłkarze. Jednak Holandia oferuje znacznie więcej, niż w pierwszej chwili mogło się wydawać. To szereg możliwości, które czekają na to, byś je wykorzystał. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się wyjazd do pracy sezonowej. Agencja pracy pozwala w prosty i legalny sposób zorganizować tego rodzaju przedsięwzięcie, dzięki czemu możesz sobie oszczędzić masę formalności.

Niejako przy okazji, będąc w Holandii, warto poznać ciekawą kulturę tego regionu i bogatą historię. Niemal wszędzie pełno to zjawiskowych zabytków, prawdziwych architektonicznych pereł oraz zadziwiających budowli. Czasem zdarza się nawet tak, iż to agencja pracy organizuje wycieczki dla swoich pracowników mające na celu poznanie holenderskich obyczajów.

Agencja pracy Axidus – pierwszy krok do Holandii

Często jedną z największych przeszkód do podjęcia pracy za granicą jest strach przed nowym środowiskiem, obcym językiem i kulturą. Najprościej mówiąc – wszystkim tym, co nowe.

Agencja pracy Axidus wyróżnia się na rynku swoim niezwykle zindywidualizowanym podejściem do każdego pracownika. Dla nas priorytetem jest, abyś podczas wyjazdu do Holandii czuł się komfortowo, a praca była nie tylko środkiem zarobku, ale też przyjemnością.

Dlatego jako agencja pracy, organizujemy liczne kursy i szkolenia dla naszych pracowników, w tym część przez podjęciem zatrudniania celem jak najlepszego przygotowania do nowych obowiązków. Wśród organizowanych szkoleń znajdują się zarówno kursy językowe, jak i zaawansowane kursy specjalistyczne, np. dla operatorów wózków widłowych. Nasza agencja pracy proponuje także szkolenia podejmujące temat BHP w Holandii. Szkolenia odbywają się w Axidus Projecten, którego właścicielem jest agencja pracy.

MARIJNIZ_130625_3044_MKIII_onbewerkt (Small)

Agencja pracy Axidus – zawsze blisko Ciebie

To wciąż jeszcze nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowała dla Ciebie nasza agencja pracy. Dbając o komfort podczas wyjazdu za granicę, oferujemy naszym pracownikom bezpieczne i punktualne przejazdy do pracy oraz transport powrotny. Dzięki temu nie musisz martwić się komunikacją miejską oraz tym, by być na czas. O to zadba za Ciebie nasza agencja pracy! Warto także wspomnieć o integracji zespołu, która jest dla nas bardzo ważna. Już na etapie budowania grup pracowniczych, pragniemy, aby były one zwarte, a poszczególnie jej członkowie się uzupełniali. Natomiast już po podjęciu współpracy, chętnie organizujemy różnego rodzaju wyjścia wieczorne dla wszystkich pracowników lub przedstawicieli danej branży.

Nie można także pominąć jedynego w swoim rodzaju programu motywacyjnego w Axidus. Agencja pracy może sprezentować najlepszym pracownikom kosztowne upominki, jak np. laptop lub tablet marki Apple. Pamiętaj, współpracując z nami, nigdy nie zostaniesz sam. Osobiście sprawdzimy, czy Twój pracodawca w Holandii przestrzega wszystkich wymogów i przepisów oraz, czy nie czyhają tam na Ciebie żadne zagrożenia. Współpracując z nami, agencja pracy zostaje obdarzona Twoim zaufaniem. To dla nas bardzo ważne i nie chcąc Cię zawieść, dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z Axidus była tak Ciebie zarówno owocna, jak i przyjemna.

MARIJNIZ_130625_2998_MKIII_onbewerkt (Small)

Agencja pracy poszerza horyzonty

Praca w zachodniej Holandii to nie tylko nowe obowiązki, za które zostaniesz odpowiednio wynagrodzony. To także możliwość legalnego zatrudnienia w kraju, o pobycie w którym marzy tak wielu Polaków. Przebywając w Holandii, możesz poznać obcą kulturę i przede wszystkim język, co jest podstawą dla osób chcących pozostać tu na dłużej. Podstawą nawiązania kontaktu jest komunikacja, a ta jest możliwa przede wszystkim dzięki znajomości miejscowego języka.

Możesz również zdobyć niezwykle cenne doświadczenie. Praca za granicą w CV zawsze spotyka się z pozytywną reakcją. Twój rozwój jest dla nas bardzo ważny. Jako agencja pracy Axidus pragniemy, byś dochodowe zajęcie połączył z czystą przyjemnością. Dlatego nie wahaj się dłużej i stwórz z nami zespół, z którym zdobędziesz szczyty! Kontakt Axidus, czekamy na Ciebie.