Z ukończeniem szkoły wiąże się uczucie wyzwolenia… Od nawału informacji, wyczerpujących testów i ciągłego spełniania wymagań. Cudowne, prawda? To również czas podjęcia ważnej życiowej decyzji. Czy postawić na dalszą edukację, a może już zawodową karierę? Jeśli cenisz sobie niezależność, to prawdopodobnie w tej chwili wertujesz oferty pracy. Zaraz, zaraz, ale czy zatrudnianie się nie będzie powrotem do ograniczenia Twojej młodzieńczej swobody? Nie musi! Z pewnością nie w kraju, gdzie wolność to jedna z wartości priorytetowych.

Oferty pracy w Holandii

Na naszej stronie przejrzyj oferty pracy w Holandii – państwie, które skradnie Twoje serce. O ile łatwiej żyć i pracować w środowisku hołdującym tolerancji, pokojowi, serdeczności i porządkowi. W miejscu, gdzie nieznajomi pozdrawiają się na ulicy, a wolność nabiera zupełnie nowego, cennego zwłaszcza dla ludzi młodych wymiaru. Pracuj i baw się! Rozwijaj się, a jednocześnie zwiedzaj, poznawaj nową kulturę, nawiązuj znajomości z ludźmi z całego świata i szlifuj językowe umiejętności. A przy tym ciesz się łagodnym, umiarkowanym klimatem, który nie popsuje żadnych Twoich planów.

Oferty pracy dla młodych…

A w dodatku niedoświadczonych osób to rzecz, którą w Polsce porównać można do występowania różowych słoni – nie zobaczysz na własne oczy. Podejście humorystyczne, lecz dobrze obrazuje różnicę między ilością tego typu ogłoszeń w Holandii, a w Polsce.

Oferty pracy

Proponujemy oferty pracy również dla osób, które jeszcze nigdy nie były zatrudnione. Gdzie mają stawiać pierwsze zawodowe kroki, jeśli nie w przyjaznym środowisku? W Axidus zamiast oczekiwać listy kwalifikacji i umiejętności, pytamy najpierw: co możemy zaoferować Tobie? Jakie oferty pracy chciałbyś przejrzeć? Czego chcesz się nauczyć? Czym jesteś zainteresowany? Czy masz jakieś dodatkowe uwagi bądź życzenia? Staramy się dobrać dla Ciebie pracę tak, byś codziennie chodził (lub prawdopodobnie dojeżdżał rowerem albo zorganizowanym przez nas środkiem transportu) do niej z uśmiechem, nie martwiąc się o formalności, mieszkanie, opiekę medyczną, wynagrodzenie, bezpieczeństwo ani wymogi BHP. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo zależy nam, by oferty pracy spełniały wszystkie oczekiwania kandydatów. Zadowolony pracownik to w końcu dobry pracownik!

Przyjemne życie w Kraju Tulipanów

Oferty pracy

Działamy przede wszystkim w sektorze owoców i warzyw, zapewniamy również pracę na halach produkcyjnych.Polacy chwalą sobie pracę w Holandii ze względu na bardzo elastyczne kontrakty – gdy umowa się skończy, mogą wrócić do kraju, a w dogodnym dla siebie czasie, ze względu na liczne oferty pracy, szybko znaleźć kolejne zajęcie.

Oczywiście bardzo dobrze płatne, a na polskie warunki pomnożone razy 4. W kraju 7,5 raza mniejszym od Polski pracuje już kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych Polaków. Podobają im się warunki pracy, holenderska infrastruktura, najgęstsza na świecie sieć autostrad, a także postawa Holendrów, wyrażająca się w słowach: bardziej niż umoralniające przemowy, liczą się czyny. To kraj, w którym łatwo dogadasz się w języku angielskim i jeśli chcesz, podszlifujesz ten język przy samym tylko oglądaniu telewizji – pojawiają się w niej oryginalne materiały z holenderskimi napisami. Czy to nie wystarczające powody, by zacząć przeglądać oferty pracy?

Świetne oferty pracy to nie wszystko

My dbamy o to, by znaleźć Ci jak najlepsze stanowisko, Ty – o zagospodarowanie swojego czasu wolnego. Uwierz, w Holandii zawsze jest co robić, a zacząć można od zwiedzania. Dzięki rozbudowanej sieci autostrad szybko dostaniesz się na południe kraju lub na wybrzeże, a także z łatwością zorganizujesz objazdowe wycieczki. Warto zatrzymywać się w małych miasteczkach, których atmosfera zostanie w Twojej pamięci na długo!

Decydując się na oferty pracy, zwróć uwagę na to, gdzie będziesz mieszkał. Warto przed przyjazdem poznać okolicę, chociażby wirtualnie. Free-time to przede wszystkim życie towarzyskie, spędzanie czasu w barach, słynnych coffee-shopach, klubach i parkach rozrywki! A gdy już zarazisz się od Holendrów pasją do dwóch kółek, dodatkowo zadbasz o kondycję.

Zadzwoń lub napisz do Axidus, a dobierzemy oferty pracy do Twoich oczekiwań tak, byś mógł jak najdłużej cieszyć się młodzieńczą swobodą, a jednocześnie niezależnością!