Agencja pracy Axidus oferuje ciekawe i dobrze płatne stanowiska w Holandii. Praca dla młodzieży jest nie tylko właściwie gratyfikowana, ale przede wszystkim bezpieczna. Dbamy o to, aby firmy, które zatrudniają naszych pracowników, zapewniały jak najwyższy standard. Zapewniamy też bezpieczny dojazd do pracy i powrót z pracy do miejsca zamieszkania. Praca dla młodzieży z Axidus oferuje nastolatkom możliwość poznania tego wyjątkowego kraju albo wzięcia wolnego roku (tzw. gap year), który daje czas na zastanowienie się nad własną przyszłością. Zatrudnienie w Holandii za naszym pośrednictwem to nie tylko okazja do zarobienia na pierwszy samochód czy na studia, ale także spokój rodziców, którzy oddają swoje nastoletnie dzieci w pewne ręce!

Idealna praca dla młodzieży? Wybierz interesujące stanowiska w Holandii

MARIJNIZ_130625_3135_MKIII_onbewerkt (Small)

Nieważne, czy szukasz pracy na wakacje, czy jesteś zainteresowany podjęciem dłuższej współpracy. Dla każdego znajdziemy interesujący i dobrze płatny wakat. Praca przy zbiorze warzyw i owoców albo zajęcia manualne w hali produkującej zabawki to tylko niektóre zadania, które już teraz wykonują w Niderlandach młodzi Polacy. Jesteśmy z jednej strony małą firmą, a z drugiej – dużym przedsiębiorstwem. Dla najmłodszych pracowników to idealne połączenie! Z jednej strony doskonale znamy się ze wszystkimi współpracownikami, dlatego, nawet pracując tylko w sezonie, czujesz się częścią naszego zespołu. Z drugiej strony praca dla młodzieży, którą możemy Ci zaoferować, to dobrze płatne stanowiska w uznanych firmach.

Pamiętaj, że poza codziennymi obowiązkami na stanowisku pracy czekają na Ciebie atrakcyjne benefity. Oprócz przeszkolenia do zadań, które będziesz wykonywał w ramach swojego zatrudnienia, możesz również liczyć na kurs języka holenderskiego. W Polsce brakuje osób posługujących się tym językiem, kurs może zatem w przyszłości okazać się bardzo wartościowym punktem w Twoim CV! Poza tym, jeśli praca dla młodzieży w Holandii będzie wykonywana przez Ciebie z zaangażowaniem, dostaniesz od nas nagrodę. Laptop marki Apple albo iPad z nadgryzionym jabłuszkiem, które na pewno doskonale znasz, brzmi kusząco, prawda?

Praca dla młodzieży, która tworzy wspólnotę… Zarabiaj i poznawaj fantastycznych ludzi!

Nasze centrum szkoleniowe, w którym zaczniesz swoją holenderską przygodę, będzie dopiero początkiem tworzenia wspólnoty naszych pracowników. Dbamy o to, żeby nastoletni zatrudnieni w Niderlandach czuli się w pracy jak najlepiej. Praca dla młodzieży z Axidus zapewnia wspólny dojazd do pracy i powrót z pracy do miejsca zamieszkania. Sądzisz, że nic nie łączy tak, jak wspólne mieszkanie i droga do pracy? Jesteś w błędzie! Swoich współpracowników będziesz miał okazję poznać jeszcze lepiej podczas imprez, które od czasu do czasu organizujemy. Takie znajomości mogą nie tylko zaowocować pięknymi przyjaźniami na całe życie, ale też zachęcić do wspólnego poznawania Holandii, kiedy praca dla młodzieży w danym tygodniu dobiegnie już końca.

Ciekawa praca dla młodzieży, jeszcze ciekawsza Holandia…

Masz już sprecyzowane poglądy? Jesteś bardziej liberałem czy raczej konserwatystą? Sposób patrzenia na świat raczej nie ma znaczenia, kiedy zainteresowała Cię praca dla młodzieży w Holandii. Nie jest on też istotny, kiedy przy okazji zarobkowania otwiera się przed Tobą również możliwość zwiedzenia tego fascynującego i bardzo otwartego kraju. Zobacz Amsterdam poprzecinany kanałami, nad którymi zawieszono 1281 kładek. Poznaj atmosferę tego magicznego miasta, w którym zaskakujące atrakcje czekają na Ciebie na każdym rogu. Zajrzyj również do Rotterdamu – największego europejskiego portu, w którym statki wypływające na Daleki Wschód czy do Afryki cumują na przestrzeni 40 km wzdłuż nabrzeża.

kinderdijk_20

Poznawaj Holandię, jeżdżąc rowerem – kilkanaście tysięcy kilometrów ścieżek rowerowych ułatwi podróże jednośladem po kraju zamieszkanym przez serdecznych i gościnnych ludzi. Pola porośnięte kolorowymi tulipanami i zabytkowe wiatraki z drewna to niemalże pocztówkowy widok, który dzięki swej malowniczości zapadnie w Twej pamięci na wiele lat! Interesuje Cię praca dla młodzieży? Znajdź wymarzoną ofertę wśród wielu propozycji agencji pracy Axidus! Skontaktuj się z nami – skorzystaj z możliwości pewnego zarobku i zwiedzania fascynującej Holandii!