Praca na wakacjeDobra praca na wakacje powinna primo – przynieść Ci niezły dochód w krótkim czasie i secodno – dać poczucie świetnie spędzonego lata. Tymczasowa praca na wakacje za granicą interesuje głównie studentów, którzy chcą pożytecznie spędzić te dwa lub trzy miesiące wolnego, a przy okazji coś zarobić. Jednak nie tylko młodzież studencka decyduje się na takie wyjazdy.

Tym bardziej, że realne korzyści to nie tylko sympatycznie wyglądająca sumka na koncie. Nawet krótkoterminowa praca na wakacje za granicą pozwala zdobyć ciekawe doświadczenie, podszlifować język i poznać inną kulturę.

Zaletą sezonowego wyjazdu jest możliwość spróbowania swoich sił i przekonania się, czy to jest kraj, do którego warto zawitać na dłużej i czy zatrudnienie tam daje jakieś perspektywy.

Praca na wakacje – kierunek: Holandia

Masz ochotę spróbować swoich sił za granicą, ale nie wiesz, jaki kraj wybrać? Przed Tobą ważna decyzja, jednak mamy nadzieję, że pomożemy Ci ją podjąć. W ostatnich latach hitem emigracji zarobkowej stała się Holandia. Dlaczego? Bo nawet praca na wakacje w tym kraju okazuje się opłacalna. Dochody są konkurencyjne, a znajomość niderlandzkiego nie jest konieczna. Pracodawcy są przyjaźnie nastawieni do pracowników znad Wisły i starają się ułatwić im komunikację, na przykład umieszczając napisy informacyjne w naszym języku.

Ponadto duża część kadry menadżerskiej to Polacy, którzy zdążyli już się tam zadomowić. Zresztą – obywatele RP tak chętnie odwiedzają Holandię i zostają tam dłużej, że nie sposób czuć się tam samotnym i odosobnionym.

Praca na wakacje w Holandii to morze możliwości!

Pewnie zastanawiasz się, jaka praca na wakacje w Holandii będzie odpowiednia dla Ciebie. Axidus pośredniczy w zdobywaniu stanowisk w różnych branżach i postara się dopasować rodzaj pracy do Twoich umiejętności lub preferencji. Mamy oferty z różnych branż. Holenderscy przedsiębiorcy często poszukują operatorów maszyn, kierowców, ale też ludzi do pracy w sadownictwie, ogrodnictwie, przy pakowaniu produktów. Szerokie perspektywy daje również branża logistyczna.

Kto wybiera Holandię – nie traci, bo możliwości w tym kraju jest nie mniej niż wiatraków. I nie mamy tu na myśli jedynie możliwości zarobkowych. W dni wolne od pracy warto pozwiedzać przepiękne niderlandzkie miasta. Amsterdam, Rotterdam, Haga, Delft, Utrecht – to tylko niektóre przepiękne miejsca o zapierającej dech w piersiach architekturze, bogate w zabytki, muzea, ale też miejsca rozrywki. Już sam Amsterdam przyciąga setki turystów podziwiających jego uroki, kanały oraz legendarne życie nocne.

Praca na wakacje

Jeśli skusi Cię praca na wakacje w Holandii, z pewnością nie pożałujesz także, gdy poznasz tamtejsze tereny zamiejskie. Zachwycą Cię klimatyczne małe miejscowości, gdzie kolorowe domki na tle zielonych krajobrazów wyglądają jak ilustracje wycięte wprost ze stronic bajki. Nie sposób też nie wspomnieć o imponujących zamkach – średniowiecznych i tych zbudowanych w późniejszych epokach. W Holandii można poczuć się jak w raju!

Ucz się od Holendrów – co jeszcze daje praca na wakacje w Niderlandach?

Sami Holendrzy to naród wyjątkowy i od tamtejszej ludności można się sporo nauczyć. Każdy, kogo choć raz zwabiła tam praca na wakacje wie, że tamtejsze społeczeństwo to ludzie uporządkowani, może na pozór chłodni i skryci, ale przy bliższym poznaniu bardzo przyjacielscy. Polscy turyści cenią ich otwartość światopoglądową i tolerancję.

Mówi się, że Holendrzy to ludzie wolni, nie lubiący sztywnych ram. Z tych powodów praca na wakacje w Holandii będzie też fantastycznym rozwiązaniem dla kogoś, kto ceni połączenie tradycji z nowoczesnością i lubi poznawać nowe prądy kulturowe.

Praca na wakacje podjęta za pośrednictwem firmy Axidus da Ci pewność, że zadbamy także o Twój czas wolny. Wspólne wypady lub wyjścia na imprezę to ciekawe uzupełnienie wyjazdu. Wiemy, że zadowolony pracownik to dobry pracownik, dlatego staramy się mieć indywidualne podejście do każdego. Praca na wakacje znaleziona z nami to czas pełen przygód.

Nie czekaj dłużej – zgłoś się do nas i dołącz do ekipy ludzi, którzy po prostu lubią to, co robią!