Praca sezonowa – czemu akurat Holandia?

Praca sezonowaKrólestwo Niderlandów znane powszechnie jako Holandia to kraj niezwykły, a także nadzwyczaj piękny. Dlatego też każdego roku różnego regiony tego państwa odwiedzają setki tysięcy turystów.

Praca sezonowa pozwala nie tylko na codziennie obcowanie ze wspaniałą, holenderską kulturą. To również świetny sposób na zarobek, często możesz wzbogacić swój budżet o naprawdę sporą kwotę.

Holandia od stuleci była czołowym państwem europejskim pod wieloma względami, w tym również ekonomicznym. To właśnie ten naród był jednym ze współzałożycieli Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali w połowie XX wieku – pierwszego ruchu zmierzającego do jednoczenia Europy. Dlatego też, holenderska gospodarka jest dziś niezwykle stabilna i silna.

Axidus – praca sezonowa z najlepszymi

Na pewno nie raz słyszałeś powiedzenie: “jeśli cos robisz – rób to dobrze”. Maksyma ta towarzyszy nam od zawsze. Pragniemy, aby praca sezonowa podjęta przez Ciebie nie była jedynie kolejnym miejscem zatrudnienia mającym na celu zgromadzenie środków finansowych, lecz również wspaniałą przygodą i ciekawym doświadczeniem.

Nie chcemy również, by hasło “praca sezonowa” budziło w Tobie lęk lub obawę, dlatego też pierwsze kroki mające na celu przygotowanie Cię do nowego zatrudnienia podejmujemy już przy poznaniu. Naszym zadaniem jest stworzenie zespołu, którego będziesz integralną częścią i w którym będziesz czuł się jak z rodziną. Używając nomenklatury sportowej, dążymy do tego, abyś był członkiem mistrzowskiej drużyny.

Cenimy sobie indywidualizm, więc każdego naszego pracownika traktujemy w sposób wyjątkowy – każda Twoja uwaga jest dla nas cenna i istotna. Wyjazd za granicę i praca sezonowa wymaga obustronnego zaufania – a nam zależy na tym, byś wiedział, że możesz na nas polegać i powierzyć nam kwestię swojego zatrudnienia.

Praca sezonowa za granicą zaczyna się już przed wyjazdem

Praca sezonowaPraca sezonowa wiąże się z podjęciem odpowiednich przygotowań, które będą znacznie prostsze dzięki udziałowi naszej agencji. Pomożemy załatwić wszystkie formalności, udzielimy wszystkich informacji, które będą Ci potrzebne zarówno przed wyjazdem, jak i już w Holandii.

Zależy nam na tym, abyś jeszcze przed przystąpieniem do nowych obowiązków, był do nich całkowicie przysposobiony. Z tego właśnie powodu, dla naszych pracowników organizujemy różnorodne kursy i szkolenia, na których możesz uzyskać wiele informacji dotyczących m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy w Holandii oraz zasad obowiązujących w zakładzie pracy.

Prowadzimy również kursy języka holenderskiego oraz szkolenia z konkretnych umiejętności przeznaczone np. dla operatorów wózków widłowych.

Praca sezonowa w Holandii – z Axidus to takie proste

Podczas Twojego pobytu za granicą również możesz liczyć na naszą pełną pomoc. Naszym pracownikom gwarantujemy transport z domu do miejsca zatrudnienia oraz przejazd powrotny. Dzięki temu nie musisz przejmować się poszukiwaniem odpowiedniego połączenia, dzięki nam zawsze zjawisz się w miejscu pracy o czasie.

Praca sezonowa to jednak nie tylko obowiązki. Nasza agencja organizuje spotkania integracyjne dla swoich pracowników. Dzięki temu możemy wspomagać nawiązywanie relacji i projektować czas wolny. Pozwala to na zacieśnienie istniejących już więzi oraz nawiązanie nowych. Ponadto, nasi najlepsi pracownicy dostają od nas niecodzienne prezenty, takie jak laptop czy tablet.

Doceniamy osoby wykonujące swoje obowiązki sumiennie, za co odwdzięczamy się również w taki sposób. Praca sezonowa z Axidus niesie za sobą wiele profitów – wynagrodzenie jest tylko jednym z nich.

Praca sezonowa – nie ma na co czekać!

Wyjazd do pracy za granicą dzięki agencji Axidus to doskonała metoda na szybki i wysoki zarobek, który jednocześnie jest wspaniałą przygodą.

Oprócz oczywistych korzyści majątkowych, możesz również nauczyć się języka, odbyć interesujące szkolenia, poznać fantastycznych ludzi oraz obcą, lecz niezwykle ciekawą kulturę. Wspomożemy Cię we wszystkich działaniach, w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc.

Praca sezonowa z Axidus to szansa, z której warto skorzystać. Zatem nie zwlekaj, wystarczy chwila by zmienić swoją przyszłość. Czekamy na Twoje zgłoszenie.