Dlaczego warto wyjechać do pracy do Holandii?

Młodość to nie tylko czas podejmowania najważniejszych decyzji, ale również cieszenia się życiem. Człowiek w tym okresie pragnie przygód, ale i niezależności, zmiany, a również stabilizacji, poznawania nowych ludzi i zawierania znajomości na lata.

To wszystko zapewni praca w Holandii od zaraz

Chcesz uniknąć frustracji, która dotyka wielu Twoich rówieśników? Ci, którzy po ukończeniu szkoły nie mogą w kraju znaleźć pracy, miotają się między urzędami i doświadczają syndromu “utknięcia”. Czują, że zamiast rozwijać się, zatracają swoje umiejętności. Najlepszym lekiem na tę przypadłość jest zmiana – otoczenia, priorytetów, sposobu życia …

Jan 2013 Foto's voor Amersfoort wintertijd

Praca w Holandii od zaraz daje możliwość odnalezienia się w nowym kraju, w międzynarodowym środowisku, na atrakcyjnym stanowisku pracy. Holandia to miejsce, gdzie serdeczność, otwartość i tolerancja są niczym chleb powszedni. Spacerując po mniejszych miastach, będziesz mile zaskoczony, gdy pozdrawiać Cię będą wyprowadzające psy starsze panie, rodziny z dziećmi i sklepikarze.

Nie musisz podejmować decyzji o wyjeździe w tym momencie. Dowiedz się więcej o tym pięknym kraju, rozważ wszystkie za i przeciw, a praca w Holandii od zaraz nie straci na aktualności.

Praca w Holandii od zaraz – perspektywy dla młodych

Holandia jest malutkim krajem z bardzo dużą zagranicą – jak zwykł mawiać dyplomata Joseph Luns. Dobrobyt tego państwa zbudowany został głównie na handlu międzynarodowym, a tego z sukcesem dokonuje się dzięki dobrym kontaktom z innymi krajami. Swoją otwartością i przyjacielskim nastawieniem Holandia urzeka nie tylko przedstawicieli państw, lecz przede wszystkim “zwykłego człowieka”.

Praca w Holandii od zaraz to dla wielu możliwość znacznego podniesienia stopy życiowej, rozwoju kariery w wybranej branży, a także pomocy rodzinom, które zostały w kraju. Holandia wciąż się rozwija, a dzięki zapotrzebowaniu na pracowników różnych szczebli, zatrudnienia dla Polaków nie brakuje. Jak się o tym przekonać? Wystarczy przeglądnąć oferty pracy w Internecie lub zgłosić się do naszej agencji. Axidus zapewnia, że praca w Holandii od zaraz dla każdego stać może otworem!

Praca w Holandii od zaraz ma spełniać Twoje wymagania

Oferujemy atrakcyjną pracę tymczasową, dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości! Interesują nas przede wszystkim Twoje zainteresowania i wymagania, bo chcemy, byś lubił to, co robisz. Motywacja finansowa to nie wszystko, prawda? Proponujemy elastyczne kontrakty czasowe – po zakończeniu okresu trwania umowy możesz na jakiś czas wrócić do kraju i podjąć poszukiwania pracy w Holandii w dogodnym dla Ciebie terminie.

Obawiasz się, że w pierwszej pracy nie dasz sobie rady, bo nie masz doświadczenia? Nie martw się na zapas! Dysponujemy centrum szkoleniowym Axidus Projecten, gdzie, w razie potrzeby, przeprowadzamy kursy przygotowujące do objęcia danego stanowiska. Pragniesz się rozwijać? Nie ma sprawy! Prowadzimy zajęcia praktyczne z wielu dziedzin – czy to obsługa wózków widłowych, czy też nauka holenderskiego. Praca w Holandii od zaraz to nie wszystko, co zapewniamy! Najlepszych przyjaciół poznaje się w młodzieńczych latach, dlatego dbamy o integrację naszych pracowników, organizując im wyjścia i wspólne imprezy. A w podzięce za Twoją lojalną pracę, nagrodzimy Cię wartościowym upominkiem.

MARIJNIZ_130625_3044_MKIII_onbewerkt (Small)

Praca w Holandii od zaraz – nie samą pracą…

Jeśli już o rozrywce mowa, w kraju drewniaków, wiatraków i tulipanów możesz jej zaznawać na tysiące sposobów. Dzięki niewielkiej powierzchni i niezwykle zagęszczonej sieci autostrad, w każde miejsce Holandii dostaniesz się szybko i bezpiecznie. Mówi się, że największą atrakcją kraju jest jego stolica. Wycieczka do Amsterdamu to świetny pomysł na wolny weekend!

Praca w Holandii od zaraz da Ci możliwość zwiedzenia całego kraju, od południa po wybrzeże. Wiedz, że w Holandii znajduje się ponad 300 otwartych dla turystów zamków! Miłośnicy muzyki relaksować się będą na koncertach i festiwalach, a fani biernego chilloutu – w coffee-shopach. Praca w Holandii od zaraz przyzwyczai Cię również do korzystania z roweru – popularnego ekologicznego środka transportu. Zajrzyj na stronę agencji Axidus i pomyśl, jak mogą wyglądać najlepsze lata Twojego życia. Praca w Holandii od zaraz czeka!