Do odważnych świat należy… Ile razy w swoim życiu słyszałeś to zdanie? Pewnie wiele. Pytanie jednak, ile razy postanowiłeś wcielić je w życie? Z tym pewnie mógł być już problem.

Jeśli jednak w końcu się przełamałeś i postanowiłeś sobie “szukam pracy, która jednocześnie będzie dla mnie wielką przygodą”, to mamy coś właśnie dla Ciebie! Już tłumaczymy, o co dokładnie chodzi. W Axidus, będącym częścią największej agencji pracy w zachodniej Holandii, możemy zaproponować Ci wyjazd do pracy w Holandii.

Nigdy nie zastanawiałeś się nad spróbowaniem swoich sił poza granicami Polski? Być może to właśnie odpowiedni moment na to, by się nad tym poważnie zastanowić! Taki pomysł ma mnóstwo plusów. Czytaj dalej, a jesteśmy pewni, że zdołamy Cię do nich przekonać…

“Szukam pracy, która…”, czyli chcę spełniać swoje ambicje

Szukam pracyJeśli postanowiłeś sobie “szukam pracy, w której nauczę się wielu nowych i ciekawych rzeczy”, nie powinieneś się zastanawiać, tylko postawić na nas. I to bez względu na to, w jakiej kategorii zawodów czujesz się najlepiej, bo nasza oferta jest naprawdę bardzo bogata. Jakby tego było mało, doskonale rozumiemy to, że każdy potrzebuje chwili czasu, by wdrożyć się w nowe zajęcie, zaaklimatyzować w nowym miejscu.

Dlatego możesz być zupełnie spokojny – od samego początku będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie. Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia zawodowe, ale nie tylko… Bardzo możliwe przecież, że postanowiłeś sobie “szukam pracy, która pozwoli mi poznać języki obce”. Spełniamy i to kryterium! Doskonale wiemy, jaki kurs językowy Ci zaproponować, byś zrealizował swój cel. Jeden z kolejnych może natomiast brzmieć tak: “szukam pracy, która pozwoli mi zarobić dobre pieniądze”. Świetnie to rozumiemy, dlatego zadbamy o to, by pod względem finansowym wyjazd po prostu Ci się opłacił.

“Szukam pracy, która…”, czyli chcę być w wyjątkowym miejscu

Jak to jednak mówią – pieniądze to nie wszystko. Bardzo prawdopodobne więc, że postanowiłeś sobie “szukam pracy w miejscu, które jest szczególne”. Jeśli tak, to znajdujesz się pod właściwym adresem! Holandia to w końcu kraj inny niż wszystkie.

Dlaczego? Jeśli zdecydowałeś: “szukam pracy w miejscu, w którym szanują tradycję”, zachwycą Cię piękne miasta, takie jak Amsterdam i Rotterdam czy chociażby rekordowa liczba muzeów (w tym na przykład to Vincenta Van Gogha czy figur woskowych).

Jeśli z kolei postanowiłeś sobie “szukam pracy w miejscu, w którym można się dobrze bawić”, Holandia bez cienia wątpliwości też jest dla Ciebie. Znajdziesz tu mnóstwo najlepszych klubów, z których na pewno nie będziesz chciał wyjść przed nastaniem świtu. Można by wręcz powiedzieć, że jadąc do Holandii, dobrą zabawę otrzymujesz w gratisie.

“Szukam pracy, która…”, czyli chcę się dobrze bawić

Szukam pracyMało tego. Spełnimy Twoje oczekiwania, nawet jeśli postanowiłeś sobie “szukam pracy, która będzie tak oryginalna, że… sama zagwarantuje mi wspaniałą rozrywkę”. Jak to możliwe? O swoich pracowników dbamy bowiem również w ich czasie wolnym. Możesz się zatem spodziewać, że decydując się na karierę pod naszymi skrzydłami, będziesz regularnie otrzymywać zaproszenia na odjazdowe imprezy.

O to, w jaki sposób będziesz relaksował się po pracy, w ogóle nie powinieneś się więc martwić. Tak, zdajemy sobie sprawę, że brzmi to dosyć niewiarygodnie, ale co możemy poradzić? Praca w Axidus tak właśnie wygląda. Każdego z naszych pracowników traktujemy indywidualnie. Pamiętamy, że na początku każdy z nich nam zaufał, więc czujemy się w obowiązku, by za to zaufanie odpłacić. I robimy to najlepiej, jak potrafimy. Ci, którzy już nas sprawdzili, są zdania, że wychodzi to nam naprawdę dobrze…

Podsumowując, jeśli powiedziałeś sobie “szukam pracy, która będzie do mnie idealnie pasować”, nie mogłeś lepiej trafić. Co tu dużo mówić – czekamy na Ciebie! Koniecznie zadzwoń lub napisz.