Szukasz wakacyjnej pracy za granicą? A może chcesz zrobić sobie rok przerwy w nauce i zarobić na dobry start w samodzielne, dorosłe życie? Wybierz Holandię! Agencja pracy Axidus pomoże Ci znaleźć atrakcyjne zatrudnienie w Niderlandach. Sprawimy, że dobrze płatna praca i zabawa w Holandii pójdą ze sobą w parze! Przeszkolenie do wymagań stawianych w miejscu zatrudnienia, dodatkowy kurs języka holenderskiego, a także transport pomiędzy pracą a miejscem zamieszkania to tylko niektóre z zalet, które zauważysz, będąc naszym współpracownikiem.

Nie samą pracą człowiek żyje! Zabawa w Holandii

Nasza agencja zatrudnienia stawia przede wszystkim na ludzi! Oczywiście niezwykle ważne jest dla nas również rzetelne wywiązywanie się z obowiązków w miejscu zatrudnienia – jak każdy pracodawca chcemy współpracować z osobami, którym możemy zaufać. Właśnie dlatego za codzienne zaangażowanie w pracę przy zbiorze warzyw i owoców czy w hali produkcyjnej możesz od nas dostać atrakcyjną nagrodę – ekskluzywny sprzęt elektroniczny renomowanej firmy Apple.

Co najważniejsze, wiemy, czym jest wyśmienita zabawa w Holandii! Zatrudniamy młodych ludzi, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie samą pracą człowiek żyje! Gap year albo letnie wakacje są również doskonałą okazją do posmakowania rozrywki tak wyjątkowej, jak zabawa w Holandii. Niderlandy mają opinię najbardziej otwartego i liberalnego kraju świata. Wiele jest w tym prawdy – w Amsterdamie roi się od kolorów i różnorodności! Niemalże na każdej uliczce spotkać można urokliwe kamieniczki, w których wnętrzach kryją się urocze galeryjki, niewielkie teatry albo gwarne lokale muzyczne.

Axidus6

Zabawa w Holandii niejedno ma imię… Łyżwy i rowery kontra tulipany i wiatraki

Zabawa w Holandii łączy aktywny wypoczynek i atrakcyjne krajobrazy. Zimową rozrywkę zdominowały łyżwy, za to kiedy za oknami robi się cieplej i słonecznej, Holendrzy zrzucają buty z płozami i wskakują na jednoślady. Liczne kanały łączące holenderskie miasteczka od wieków były używane jako najlepsza droga, którą w śnieżnych miesiącach można było pokonać właśnie na łyżwach. Nie powinno zatem dziwić, że w zawodach łyżwiarstwa szybkiego od lat tryumfują Holendrzy! Mają przecież ten sport zapisany w genach.

Zabawa w Holandii w cieplejszych porach roku przebiega nie mniej aktywnie. Przekonaj się sam, jak wielu jest w tym kraju rowerzystów. Jednoślady, których w Niderlandach jest dwa razy więcej niż aut, jeżdżą po 15 tysiącach ścieżek rowerowych. Z tej perspektywy wspaniale jest podziwiać wyjątkowe krajobrazy pełne różnorodnych odmian tulipanów. Widok drewnianego wiatraka, który góruje nad zamglonym polem już od dekad, jest iście magiczny!

228740

Poznawaj przyrodę i kulturę Niderlandów – tylko w ten sposób dowiesz się, że praca to nie tylko obowiązki! Zabawa w Holandii cieszy w pełni dopiero wtedy, kiedy masz poczucie wypełnionego zadania. W końcu to w tym kraju już nastolatkowie zaczynają zarabiać swoje pierwsze pieniądze, choćby kosząc trawę w ogródkach sąsiadów czy roznosząc gazety. Pracujący najmłodszy domownik to dla holenderskich rodziców prawdziwy powód do dumy!

Zwiedzanie i zabawa w Holandii – korzystaj w pełni z pracy za granicą!

Holandia to jedno z najpiękniejszych krajów. Urzekająca architektura, cudowna przyroda i bogactwo kwiatów czynią z niej wspaniałe miejsce do pracy i wypoczynku. Otwarta atmosfera Niderlandów i serdeczność jej mieszkańców sprawi, że zabawa w Holandii na długo pozostanie w Twojej głowie, czyniąc wzór dla innych rozrywkowych miejsc na mapie świata, które jeszcze odwiedzić.

Warto, żebyś pracując w Niderlandach, zasmakował w atrakcjach Amsterdamu, Hagi i Rotterdamu. Bogata oferta kulturalna i nocna dwóch stolic Holandii (Amsterdamu jako konstytucyjnej i Hagi jako administracyjnej) nie pozwoli Ci się nudzić! W Rotterdamie poczujesz się za to niemalże jak na wielokulturowym targu. W dokach tutejszego portu, największego portu morskiego w Europie, cumują statki pływające w najdalsze zakątki ziemi! Chcesz łączyć pracę z wypoczynkiem? Postaw na Holandię, w której nie sposób się nudzić! Zwiedzaj, baw się i zarabiaj! Już dziś skontaktuj się z agencją pracy Axidus i sprawdź, czym jest zabawa w Holandii!